E-style > Rady a tipy > Trendy v líčení

Trendy v líčení

Zlaté rozjasňující stíny

Chtěli byste nosit výraznější líčení, ale nejste zastánci barev, jako jsou modrá, fialová nebo zelená? Vyzkoušejte přírodní, zemité barvy, se kterými lze stejně snadno vytvořit výrazné kouřovky nebo naopak jen decentní líčení očí. Kombinovat můžete i více odstínů, které se k sobě hodí a vytvoří plynulý přechod. Zlatá je velmi oblíbená a trendy. Ať už zvolíte jemný nebo výrazný makeup, budete vypadat kouzelně. Zapojte tuto barvu do vašeho běžného postupu a uvidíte ten rozdíl.
Jak ji používat a s jakými odstíny kombinovat?
Zlatou naneste na celé víčko, pro rozjasnění vnitřních koutků nebo pod spodní řasy. 05 Quatro Coffee obsahuje kromě zlaté i další do sebe skvěle zapadající stíny, se kterými se dobře pracuje a perfektně drží. Konzistence je příjemně máslová, díky tomu minimálně práší. Můžete je nanášet štětcem nebo prsty. Pohodlně se stínují a obsahují krásně rozjasňující shimmer. Můžete s nimi vytvořit každý den jiný makeup.
foto1

oko1

Jestliže patříte mezi milovníky třpytu, vsaďte na metalické oční stíny. Dokonale rozjasní pohled a mají velmi vysokou pigmentaci, se kterou se pracuje snadno a rychle. Metallic Chic nabízí hned 12 různých odstínů, od trendy zlaté, přes hnědou až po růžovou. Moderní je také nanést trochu světlého stínu s metalickými odlesky i pod obočí. Díky vysoké pigmentaci se hodí na oči i tváře.
Rozjasnění obličeje je velmi moderní, avšak není vhodné pro všechny. Pokud je vaše pleť problematická nebo mastná, není příliš vhodné upozorňovat na nedokonalosti zbytečným rozjasněním. Proto vsaďte raději na líčení očí, u kterých se naopak můžete odvázat.

oko2

Studená nebo teplá zlatá?
Zlatá sluší všem barvám očí. Důležité je jen zvolit ten správný odstín. Jste-li majitelky modrých a zelených očí, vsaďte na teplejší tóny, naopak hnědým více lichotí studenější stíny.

oko3
facebooktwittergoogle_plusinstagram
+420 596 732 977+420 736 186 133info@chriscosmetics.czPayU - Online platby bezpečně
Ocenění

2012 - 2017 © Chris cosmetics s.r.o. | Webdesign: Alice Brůnová a Ladzo.cz