E-style > Rady a tipy > Skladování kosmetiky, plastové organizéry

Skladování kosmetiky, plastové organizéry

Máte pocit, že už doma nemáte žádný volný prostor, kam byste uložili nové oční stíny, rtěnky nebo tužky? Začíná vám vše padat ze stolu a vy se každé ráno rozčilujete, protože nemůžete najít oblíbené produkty? Jestliže se vaše kosmetická sbírka rozrostla, je na čase přemýšlet nad tím, jak nejlépe ji uskladnit, aby zabrala co nejméně místa a zároveň vám byla vždy přehledně na očích a po ruce. Plastové organizéry jsou dobrá volba, jsou funkční a zároveň vypadají hezky.

1a

Nejprve zjistěte, čeho máte největší množství. Je třeba rozdělit zvlášť kosmetiku a doplňky jako jsou štětce, tampónky a jiné nezbytností. Na oční stíny, paletky, pudry a tvářenky vám postačí šuplíky. Produkty zde uložíte i po více kusech. Na řasenky, tužky na oči nebo konturky je vhodný zase jiný tvar úložného boxu, který bude neustále otevřený a můžete do něj během líčení kdykoliv pohodlně sáhnout.
Rtěnky je praktické mít uskladněné tak, abyste ihned viděli jejich názvy. Ideální je uložit je do přímo určeného organizéru, ve kterém budete mít přehled nad všemi odstíny a snadno během chvilky najdete ten, který právě potřebujete. Do stylového stojanu na rtěnky se vejde až 24 kusů, kulatého i hranatého tvaru. Uspořádat si je můžete podle sebe, například od nejsvětlejšího až po nejtmavší odstíny. Pokud nevlastníte tak velké množství rtěnek, pro které je stojan určen, můžete do něj uskladnit i jiné produkty, například řasenky nebo korektory.

lipstick-holder05

Jestliže hledáte hezký dárek pro kamarádku nebo maminku, která má ráda kosmetiku, je tento stojan skvělou volbou. Průhledný akryl je praktický, vypadá elegantně a na stole nezabere příliš místa.
Co se týká kosmetických štětců, také u těch byste měli věnovat pozornost tomu, jak a kde je skladujete. Vyhnete se tak poškození a ohnutí vlasu. Ve vlhkém prostředí může navíc dojít k uvolnění a rozlepení rukojeti. Bílý držák štětců vám poslouží skvěle nejen po čištění, ale i na následné uskladnění. Po mytí je nutné je položit tak, aby voda nezatekla tam, kam nemá. V držáku visí vlasem svisle dolů, všechna voda vyteče a chlup perfektně proschne. Štětce pak můžete ponechat v něm a nemusíte hledat další místo, kde byste je uschovali.

benjabelle-sunflower-brush-tree-whi

Pečlivé uschování nejen kosmetiky, ale i doplňků prodlouží jejich výdrž. Dbejte také na to, aby produkty nebyly vystaveny sluníčku a udržujte je v suchém prostředí.

facebooktwittergoogle_plusinstagram
+420 596 732 977+420 736 186 133info@chriscosmetics.czPayU - Online platby bezpečně
Ocenění

2012 - 2018 © Chris cosmetics s.r.o. | Webdesign: Alice Brůnová a Ladzo.cz