E-style > Rady a tipy > Lakování a úprava nehtů

Lakování a úprava nehtů

Upravené ruce a hezké nehty jsou vizitkou každé ženy. Je třeba věnovat pozornost nejen preciznímu lakování, ale také péči. Vždy používejte podkladový lak, který zabrání zabarvení nehtu a prodlouží výdrž laku. Na prodloužení výdrže je vhodné použít top coat, který perfektně zafixuje barvu a zabrání poškrábání a loupání laku. Gelové laky jsou ideální volbou, pokud potřebujete dlouhodobou výdrž.

  1. Dokonale nalakované nehty E style High Glossy nail enamel
  2. Laky s vysokým krytím a výdrží

1) Dokonale nalakované nehty E style High Glossy nail enamel

Že jsou upravené ruce vizitkou každé ženy, není jen tak nějaká fráze, ale fakt. Mít dokonale nalakované nehty není žádná věda a s trochou praxe to je záležitost na pár minut. Důležité je mít po ruce kvalitní laky na nehty s dobře tvarovaným štětečkem, který vám usnadní lakování. K tomu pár dalších pomocníků, kteří pomohou prodloužit výdrž a můžete si třeba i týden užívat dokonalou manikúru.

1

Velmi elegantně vypadají nehty nalakované odstíny s vysokým leskem. Tento efekt má spoustu výhod, nejen, že lesklé laky déle vydrží, zároveň dokáží zalichotit i ne příliš dokonalým nehtům. Díky elegantnímu lesku a správně zvolené barvě můžete nehet opticky zvětšit nebo prodloužit. Pokud máte krátká lůžka, vybírejte z tlumenějších a světlejších barev. Jste-li majitelky naopak hodně dlouhých nehtů, můžete si vyhrát i s výraznějšími a tmavšími barvami.

3

High Glossy Nail Enamel laky patří do kolekce, která obsahuje široký výběr odstínů, od jemných barev až po ty nejtmavší. Díky těmto lakům budou vaše nehty vypadat hezky a pěstěně. Zajímavostí je složení, které je obohaceno o složky, které přispívají k tomu, aby byl lak na nehtu pružnější. V praxi to znamená, že jsou při nošení odolnější proti oděrkám, odloupnutí a celkově mají zvýšenou výdrž.
Při aplikaci nejprve sáhněte po základním laku, tzv. diamantovém podlaku. Co vše dokáže? Jde o vytvrzující podkladovou vrstvu určenou pod barevné laky. Zabrání obarvení nehtu, posiluje, chrání a zároveň vyhladí nerovný povrch. Aplikujte jej na pečlivě odmaštěný nehet.

2

Lakujte vždy tak, abyste jedním tahem pokryli co největší část nehtu. Vyhnete se tak flekům a docílíte toho, že rychleji zaschne. Jestliže chcete získat větší krytí, naneste druhou vrstvu. Mezi jednotlivými kroky ponechte dostatečnou pauzu, alespoň 5 minut. Pokud budete vrstvit příliš brzy, může se stát, že lak bude dlouho měkký a a bude zasychat mnohem delší dobu.
V případě, že jste místy zavadili lakem o kůžičku, nezapomeňte vše pomocí odlakovače a vatové tyčinky očistit. Na závěr dopřejte rukám hydrataci. Krém vmasírujte i do okolí nehtové kůžičky. Laky s vysokým leskem vypadají elegantně a jsou skvělým doplňkem. Jakou barvu laku dneska zvolíte, červenou, béžovou nebo růžovou?

img-3541

2) Laky s vysokým krytím a výdrží

Hezky upravené a nalakované nehty jsou vizitkou každé ženy. Ať už zvolíte jednobarevné nebo výrazné zdobení, vaše ruce budou vždy vypadat mnohem lépe. Pravidelné lakování je vhodné také v případě, že jsou vaše nehty slabé a mají sklony ke třepení a lámání. Baví vás kombinovat více barev najednou? Pak určitě víte, že i na zdobení můžete použít obyčejné laky na nehty, kterými může vytvořit krásné a zajímavé nehty. Je však nutné, aby vlastnosti laku splňovaly všechny nezbytné požadavky jako je rychlé schnutí a vysoká krycí schopnost.
Před každým lakováním používejte podlak. Plní funkci vyhlazení nehtu, zabrání jeho obarvení a zvyšuje výdrž. Obsahuje diamantový prach, který vyrovná nerovnosti.

1

Gelové laky jsou velmi oblíbené a trendy. Nepotřebujete k nim UV lampu, jejich použití je proto snadné a hlavně rychlé. Díky jejich vlastnostem s nimi docílíte dokonale upravených nehtů. Mezi nejzajímavější vlastnosti patří vysoká pigmentace. Stačí jedna vrstva pro plné krytí. Díky prvotřídní krycí schopnosti laky můžete využít i na zdobení, kombinovat je mezi sebou a vrstvit na sebe.
Další výhodou je výdrž. Pokud máte problém s tím, že vám obyčejný lak na nehtech vydrží velmi krátkou dobu, vyzkoušejte gel laky, které na nehtech vydrží až 10 dnů. Jsou odolné proti poškrábání a vydrží i vyšší zátěž. Na odstranění vám postačí běžný, acetonový odlakovač.

3

Řada Mini Crazy nabízí také spoustu zajímavých odstínů a kvalitních laků, se kterými si můžete užít spoustu zábavy. Odstín jsou velmi výrazné a na nehtech vypadají skvěle. Neonové barvy vyniknout během letních dnů, ale užít si je můžete i přes zimu.
Mají prakticky tvarovaný štěteček, který se velmi dobře používá na širší i užší nehty. Textura je rychleschnoucí a výsledný efekt po zaschnutí lehce matný. Pro ještě větší intenzitu naneste nejprve bílý lak, který zvýrazní neonovou barvu.
Velmi hezky vypadá samolepící zdobení, kterým můžete jednobarevné nehty decentně ozdobit. Květinové motivy vypadají skvěle na jakékoliv barvě.

2

4

facebooktwittergoogle_plusinstagram
+420 596 732 977+420 736 186 133info@chriscosmetics.czPayU - Online platby bezpečně
Ocenění

2012 - 2018 © Chris cosmetics s.r.o. | Webdesign: Alice Brůnová a Ladzo.cz