E-style > O nás > Dokumenty ke stažení > Pravidla zákaznické soutěže

Pravidla zákaznické soutěže

  • Úvodní ustanovení

Organizátorem soutěže je společnost Chris cosmetics s.r.o. se sídlem Stavovská 241/1, 718 00 Ostrava-Kunčičky, Česká republika, IČ: 28629361, zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 35674.

  • Trvání soutěže

Trvání soutěže je vždy upřesněno přímo u aktuálně probíhající soutěže.

  • Pravidla soutěže

Každá objednávka přijatá prostřednictvím našeho e-shopu od prvního do posledního kalendářního dne v měsíci je zařazena do slosování.
Soutěže se automaticky účastní každý zákazník, který výhradně v e-shopu organizátora soutěže chriscosmetics.cz nakoupí zboží v libovolné hodnotě a zaplatí za něj. Pokud tentýž zákazník nakoupí v jednom měsíci vícekrát, zvyšuje tím svoji šanci na výhru.

  • Výhra

UNIKÁTNÍ SLEVOVÝ KÓD na 50% slevu pro příští nákup v e-shopu organizátora soutěže chriscosmetics.cz

  • Vylosování a předání cen

V posledním týdnu měsíce následujícího proběhne slosování za minulý měsíc. Losování probíhá za zachování principu náhodného výběru. Výherci bude následně odeslán unikátní slevový kód na 50% slevu pro příští nákup na e-mail uvedený v objednávce.
Slevový kód má platnost 3 měsíce ode dne odeslání e-mailu a lze jej použít pouze jednou. Slevu nelze uplatnit na akční nebo již zlevněné produkty. Pro uplatnění výhry zákazník vloží slevový kód do okýnka v nákupním košíku a stiskne tlačítko "ověřit". Tím se sleva načte a příslušná částka odečte z celkové ceny nákupu.

  • Podmínky účasti v soutěži

Objednávka musí obsahovat pravdivé a úplné údaje o zákazníkovi. Pokud zákazník odstoupí od kupní smlouvy, objednávku stornuje, nepřevezme dobírku apod., tato objednávka bude vyřazena ze slosování a soutěžící tak ztrácí nárok na výhru. Slevový kód nebude výherci předán v případě, že se v rámci elektronické komunikace e-mail vrátí zpět organizátorovi soutěže, e-mailová adresa nebude správná nebo neúplná. V těchto případech výhra propadá.

  • Osobní údaje

Osobní data soutěžících budou, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č.101/2000Sb., elektronicky zpracována pouze k vlastním marketingovým účelům organizátora soutěže a to v rozsahu osobních údajů uvedených v objednávce. Zásady ochrany osobních údajů.

  • Závěrečná ustanovení

Nedodržením podmínek soutěže je organizátor soutěže oprávněn soutěžícího ze soutěže vyloučit. Ze soutěže budou dále vyloučeni účastníci jednající v rozporu s pravidly či dobrými mravy. Soutěže se nemohou zúčastnit osoby, které jsou v zaměstnaneckém poměru k organizátorovi, ani osoby, které jsou k  takovým osobám v příbuzenském vztahu.
Účastník vyjadřuje svůj souhlas s těmito pravidly a podmínkami soutěže svou účastí v soutěži. Organizátor nenese odpovědnost za případné krátkodobé výpadky webu organizátora. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže změnit, případně upravit po celou dobu jeho trvání, a to bez udání důvodů a stanovení náhrady. Takové rozhodnutí je účinné ode dne jeho uveřejnění na internetových stránkách organizátora www.chriscosmetics.cz.

facebooktwittergoogle_plusinstagram
+420 596 732 977+420 736 186 133info@chriscosmetics.czPayU - Online platby bezpečně

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

- Nákupy se slevou potěší nejen, pokud nakupujete dárky. Zde je pro vás INSPIRACE.

- Potřebujete poradit co Vám bude slušet? BAREVNÁ TYPOLOGIE Vám v tom pomůže.

- Hledáte inspiraci na nové líčení? TIPY NA LÍČENÍ přinášejí foto postupy + použité produkty. Líčení jak od profesionála pro vás již bude hračka.

- Chcete mít krásné a upravené nehty? Věnujte pozornost radám na stránce LAKOVÁNÍ A ÚPRAVA NEHTŮ.

Ocenění

2012 - 2019 © Chris cosmetics s.r.o. | Webdesign: Alice Brůnová a Ladzo.cz