E-style > O nás > Zakázkové balení výrobků

Zakázkové balení výrobků

Disponujeme moderními balicími, vysekávacími a svařovacími stroji.
Případným zájemcům nabízíme mimo jiné i balení produktů formou skinu (obdoba blister).
Využití tohoto moderního způsobu balení je zejména jako závěs do různých typů prodejních stojanů či modulů. Princip spočívá v tom, že několik výrobků (počet závisí na velikosti daného produktu) je položeno na speciální graficky zpracované průsavné podkladové kartě s lepivou vrstvou, přičemž přetažením folie za současného odsání vzduchu produkt přilne k podkladu. Rozdíl oproti balení typu blister je v tom, že v případě metody skinování fólie produkt jakékoli velikosti pevně obepne. Není tudíž nutné pořizovat tvarovku a vybrušovat formu dle tvaru a velikosti jednotlivých výrobků. Jedná se o finančně výhodnější řešení.
Ukázka výrobku na podkladové kartě:

Skin
ilustrační foto

Tato metoda bude vhodná pro toho, kdo potřebuje zabalit větší množství výrobků s rozlišnými rozměry. Samotná karta se zatavenými produkty je následně rozseknuta na jednotlivé kusy, které jsou opatřeny Euro otvory pro zavěšení. Tento způsob balení je vhodný pro široké spektrum produktů, např. nářadí, součástky, baterie, psací potřeby, hračky, kuchyňské potřeby, drogistické zboží, kosmetika a mnoho dalších.

Zájemcům nabízíme také balení jakýchkoliv produktů do různých typů fólií včetně smršťování.

stroje

Pro zájemce balení zboží touto formou nabízíme volné výrobní kapacity a jsme připraveni k navázání spolupráce. V případě zájmu o službu či bližší informace, využijte prosím Kontaktní formulář. V případě zadání Vašeho e-mailu obdržíte kopii do své e-mailové schránky. Děkujeme.

Kontaktní formulářNásledující kolonku ponechte prázdnou, je to kontrola proti spamu

facebooktwittergoogle_plusinstagram
+420 596 732 977+420 736 186 133info@chriscosmetics.czPayU - Online platby bezpečně

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

- Nákupy se slevou potěší nejen, pokud nakupujete dárky. Zde je pro vás INSPIRACE.

- Potřebujete poradit co Vám bude slušet? BAREVNÁ TYPOLOGIE Vám v tom pomůže.

- Hledáte inspiraci na nové líčení? TIPY NA LÍČENÍ přinášejí foto postupy + použité produkty. Líčení jak od profesionála pro vás již bude hračka.

- Chcete mít krásné a upravené nehty? Věnujte pozornost radám na stránce LAKOVÁNÍ A ÚPRAVA NEHTŮ.

Ocenění

2012 - 2019 © Chris cosmetics s.r.o. | Webdesign: Alice Brůnová a Ladzo.cz