E-style > O nás > Dokumenty ke stažení > Pravidla soutěží

Pravidla soutěží

  • Úvodní ustanovení

Organizátorem soutěže je společnost Chris cosmetics s.r.o. se sídlem Stavovská 241/1, 718 00 Ostrava-Kunčičky, Česká republika, IČ: 28629361, zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 35674.

  • Účastníci soutěže

Soutěže se může zúčastnit každý občan České republiky, respektive osoba žijící na území České republiky. Do zahraničí výhry nezasíláme. Každý z účastníků se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Odpovědi z duplicitních e-mailů budou automaticky ze soutěže vyřazeny. Nedodržením podmínek soutěže je organizátor soutěže oprávněn soutěžícího ze soutěže vyloučit. Ze soutěže budou dále vyloučeni účastníci jednající v rozporu s pravidly či dobrými mravy.
Pokud se ukáže, že se tento účastník i přes uvedené stal výhercem, např. v důsledku nepravdivých informací, které poskytl, nevznikne mu nárok na výhru.

  • Trvání soutěže

Trvání soutěže je vždy upřesněno přímo u aktuálně probíhající soutěže.

  • Vylosování a předání cen

Výherce bude vyhlášen do 5 dnů od ukončení soutěže. Výherce bude informován o výhře v soutěži na emailovou adresu, telefon nebo bude zveřejněn na stránkách soutěže. Výhry budou zaslány výhercům formou doporučené zásilky prostřednictvím České pošty a to nejpozději do 15 dnů od vyhodnocení soutěže. Výhercem se stane účastník, který uvedl správnou odpověď na soutěžní otázku a splnil podmínky účasti v soutěži. Nepřevzaté výhry, či výhry účastníků, kteří nereagují na zprávu organizátora o výhře, propadají po uplynutí lhůty 30 dnů od vyhlášení výsledků soutěže, organizátorovi.

  • Další podmínky účasti

Soutěže se nemohou zúčastnit osoby, které jsou v zaměstnaneckém poměru k organizátorovi, ani osoby, které jsou k  takovým osobám v příbuzenském vztahu.

  • Osobní údaje

Osobní data soutěžících budou, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č.101/2000Sb., elektronicky zpracována pouze k vlastním marketingovým účelům společnosti Chris cosmetics s. r. o. Výherce soutěže souhlasí se zveřejněním svého jména, příjmení a města odkud pochází na stránkách sociálních sítí Facebooku, Instagramu a dalších.

  • Závěrečná ustanovení

Ceny nejsou soudně vymahatelné, jsou nepřenosné a nevyměnitelné a nelze je vyplatit alternativně v hotovosti. Organizátor nenese odpovědnost za případné vady, které se projeví po předání výhry. Výhry nelze u organizátora reklamovat. Veškeré případné spory, které vyplývají ze soutěže nebo vzniklé v souvislosti s ní, řeší organizátor. Organizátor nenese odpovědnost za případné krátkodobé výpadky webu organizátora.

Účastník vyjadřuje svůj souhlas s těmito pravidly a podmínkami soutěže svou účastí v soutěži. Organizátor si vyhrazuje právo změnit tyto pravidla a podmínky soutěže.

facebooktwittergoogle_plusinstagram
+420 596 732 977+420 736 186 133info@chriscosmetics.czPayU - Online platby bezpečně

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

- Nákupy se slevou potěší nejen, pokud nakupujete dárky. Zde je pro vás INSPIRACE.

- Potřebujete poradit co Vám bude slušet? BAREVNÁ TYPOLOGIE Vám v tom pomůže.

- Hledáte inspiraci na nové líčení? TIPY NA LÍČENÍ přinášejí foto postupy + použité produkty. Líčení jak od profesionála pro vás již bude hračka.

- Chcete mít krásné a upravené nehty? Věnujte pozornost radám na stránce LAKOVÁNÍ A ÚPRAVA NEHTŮ.

Ocenění

2012 - 2019 © Chris cosmetics s.r.o. | Webdesign: Alice Brůnová a Ladzo.cz