E-style > Aktuality > Vánoce 2014
Vánoce 2014

Jistě už nakupujete dárečky na Vánoce. Každou Vaši objednávku můžeme zdarma zabalit dárkově. Stačí, když do poznámky v objednávce napíšete, které výrobky si přejete zabalit do dárkového balení a my už se o to postaráme.


Na výběr máme různé typy dárkových balení buď z organzy nebo saténu ve stříbrné, zlaté nebo bordó barvě. Všechny budou opatřeny firemní visačkou a ke každé objednávce dostanete katalog kosmetiky E style zdarma.

Vánoce 2014
dárkové balení kosmetiky

Nebo co takhle nadělit pod stromeček krabičku krásy s produkty E style? Dárková krabička GIFT BOX BEAUTY od Chris cosmetics obsahuje černou řasenku MEGA VOLUME EFFECT, černou kajalovou tužku na oči KAJAL EYE LINER SOFT & LASTING a lesk na rty LONG VITALITY 3D EFFECT v různých odstínech. Vždy si můžete vybrat variantu krabičky podle barvy lesku na rty. Pokud máte zájem o dárkové balení krabičky s mašlí, připište do poznámky v objednávce "dárkové balení" . K objednání zde

Dárková krabička s mašlí
GIFT BOX BEAUTY
facebooktwittergoogle_plusinstagram
+420 596 732 977+420 736 186 133info@chriscosmetics.czPayU - Online platby bezpečně

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

- Nákupy se slevou potěší nejen, pokud nakupujete dárky. Zde je pro vás INSPIRACE.

- Potřebujete poradit co Vám bude slušet? BAREVNÁ TYPOLOGIE Vám v tom pomůže.

- Hledáte inspiraci na nové líčení? TIPY NA LÍČENÍ přinášejí foto postupy + použité produkty. Líčení jak od profesionála pro vás již bude hračka.

- Chcete mít krásné a upravené nehty? Věnujte pozornost radám na stránce LAKOVÁNÍ A ÚPRAVA NEHTŮ.

Ocenění

2012 - 2019 © Chris cosmetics s.r.o. | Webdesign: Alice Brůnová a Ladzo.cz